Taas on paljud heategijad meie klubi toetanud.

Taas on suur rõõm teatada, et läbi LHV panga on paljud head inimesed ja firmad meie klubile oma panuse andnud.

LHV Jalgpallikaart on ametlik Eesti jalgpallifännikaart, mille omanik saab oma lemmik Eesti jalgpalliklubile toetust koguda. Reegel on maailma lihtsaim, iga Jalgpalliga sooritatud ostu pealt maksab LHV pank ostja lemmikklubile 10 senti. Tavaliselt maksab LHV klubidele toetuse välja korra aastas, sellel aastal aga tehti keerulisel ajal erand, maksed tulid nii aprillis, kui novembris. Kõige suurema toetussumma saavad ikka kõige suuremad ja kõige suurema fännibaasiga klubid. Tartu JK Tammeka näiteks 3277, Tallinna FC Flora Flora 2588 ja Nõmme Kalju FC 1890 EUR.

Meie oleme oma 19 toetajale ülimalt tänulikud. Oleme uhked, et inimesed meid märkavad, meie lapsi aitavad ja nii oma panuse osutavad. Teise poolaasta jooksul kogusid meie fännid meile 231 EUR ja 30 senti!! See on suurepärane! Plaanis on selle toetuse eest taaskord lastele üks kena hooaja lõpupidu korraldada. Pidulik hooaja lõpetamine on meil toimunud juba 12 aastat. Selle hooaja võtame kokku siis, kui keeruline aeg mööda saab ja taas on luba kogu meie jalgpallipere ühte ruumi kokku kutsuda. Eelmisel aastal, 04.oktoobril said vägevast peost osa kaugelt üle 100 külalise-Lapsed, Lapsevanemad, Toetajad, Külalised. Nagu ikka premeeritakse lapsi ja toetajaid meenete ja auhindadega. Ikka sellepärast, et meil on tublid lapsed.

Aitäh 19 abilisele ja LHV Pangale!

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019