Juhatus



NIMI

TELEFON

AMET

Jaanus Getreu 52 301 31 juhatuse esimees
 Andres Arumäe  50 71 417 juhatuse liige
 Argo Mõtt 52 78 835  juhatuse liige

 

        Jalgpall III 2005-2008

 

1. Timmo Kaasik

2. Ats Kaasik

3. Hugo Jan Rummel

4. Kaarel Mänd

5. Jass Jasper Jõgi

6. Rasmus Neeme

7. Keiro Ristikivi

8. Paul Lomp

9. Kenneth Lomp

10. Kevin Leemets

11. Ken-Indrek Klimpuš

12. Charli Takk

13. Taavi Tiidussalu

14. Raikko Kanter

15. Joonas Vestli

16. Tormi Ulm

17. Timo Arusalu

18. Herman Reinmaa( Ei treeni meeskonnaga, kuid mängib Eesti meistrivõistlustel)

19. Geron Noor( Ei treeni meeskonnaga, kuid mängib Eesti meistrivõistlustel)

 

 Jalgpall II 2009-2012

 

1. Remo Tomingas

2. Karl Reinmaa

3. Sander Mänd

4. Henry Mänd

5. Kristjan Kolõtšev

6. Sten-Martin Viidemaa

7. Karmen Ristikivi

8. Rasmus Rand

9. Karl-Markus Kärp

10. Marius Põld

11. Henry Kurnim

12. Pärtel Põhako

13. Vesse Alanurm

14. Kaur Alanurm

15. Radele Kanter

16. Jürgen Vald

17. Eenok Arpiainen

18. Oliver Türner

19. Sten Andre Kukispuu

20. Ardon Alesmaa

21. Alfred White

22. Mairold Lend

23. Kirsi Kunz

24. Karla Pikkmets

25. Marcus Vinter

26. Elmo Linno

 

Jalgpall I 2013-2015

 1. Romet Tšorni

 2. Markus Veskimäe

3. Andreas Rebane

4. Uku Tamme

5. Rasmus Karm

6. Ketely Alpius

7. Emily Alpius

8. Johanna Tšekenjuk

9. Kaarel Tšekenjuk

10. Kairon Omar Ploomipuu

11. Ats Laos

12. Kert Kukk

13. Marleen Takk

14. Katriin Sildre

15. Helene Leemets

16. Keron Kamarik

17. Robert Lehtpuu

18. Mattias Idvani

19. Kertu Litau

20. Eliisabet Kamarik

21. Randar Sildre

22. Rico Kasela

23. Jan-Robin Luik

24. Carolyn Rand

25. Marleen Lend

26. Romel-Rio Kesküla

27. Tarvi Tiidussalu

28. Romec Vatter

 

KÕMSI KOOLI JALGPALLIGRUPP I-VI KLASS

1. Rasmus Rand

2. Oliver Türner

3. Kaarel Türner

4. Viktooria Hein

5. Iiris Tein

6. Roosi-Ellen Reinmaa

7. August Reinmaa

8. Säde-Lii Vokk

9. Liisa-Lotta Limberg

10. Keira Koit

11. Emma Paulus

12. Karl-Egert Nellis

13. Leek Linnupõld

14. Egon-Kristofer Nellis

15. Liisbeth Vridolin

16. Cristina Rand

17. Carolyn Rand

18. Arthur Kelder

19. Jakob Mängel

20. Meribel Vendel

21. Mia Lisandra Sarv

22. Sten Andre Kukispuu

23. Enelei Elissaar

24. Anete Elissaar

Kergejõustik I-II, 2004-2014

1. Sten- Martin Viidemaa

2. Kirsi Kunz

3. Karl-Markus Kärp

4. Emma Lobjakas

5. Kertu Litau

6. Henry Kurnim

7. Lotte Lomp

8. Marius Põld

9. Marleen Põld

10. Mia-Ann White

11. Zaara Koldits

12. Mairold Lend

13. Kertu Kärp

14. Randar Sildre

15. Katriin Sildre

16. Markus Veskimäe

17. Kertu Kesküla

18. Leek Linnupõld

19. Roosi-Ellen Reinmaa

20. August Reinmaa

 

 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019