Lõuna-Läänemaa JK Naiskond on kogunud Rahvaliigas seitse punkti.

Teisipäeval 18.juulil mängis Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi Naiskond taas Rahvaliiga meistrivõistlustel. Lihula gümnaasiumi staadionil kohtuti Keila JK/Nõmme Kalju Ühisnaiskonnaga. Mäng oli väga eriline ja lõppskooriks näitas tabloo viigiseisu. Kohtumine oli meie naiskonnale sellel aastal neljas ja veel kahte nelja saime me tabloolt näha. Lõuna-Läänemaa JK asus kohtumist Regle ja Anna väravatest 23 minutiks juhtima. Siis ärkavad ka Keila naised ja juba viis minutit hiljem on tablool seis 2:2. Taas saame analoogselt esimese poolaja väravatest kaheväravaga ette. Väravad lööb teisel poolajal kolme minuti jooksul meie klubi eest oma esimese kohtumise pidanud Kadri Reinik. Kas see on võit? Kahjuks arvasid vastased teisti ja jälle suudavad nad viigistada, sellel korral nelja minuti jooksul. Viimane oli ka meie võistkonna omavärav. Naiskond teenib punkti ja hoiab kokkuvõttes seitsme silmaga tabelis teist kohta. Naiskonna treener Kristel Ojaste ütles peale mängu, et tänases kohtumises sai kogeda kõike- palju väravaid, penaltit, omaväravat. Ja eriti tõi treener esile vastasvõistkonna mängijate kiiruse. Ta rõhutas, et kuna naiskond sai viimase mängueelse treeningu teha umbes kuu tagasi, jaanipäevapaiku, siis naiskond mängis hästi ja mängu oli kõrvalt hea vaadata. "Saime kenasti vastastega hakkama ja alla ei jäänud." ütleb ta. Kõik, kes platsil käisid, andsid endast parima, nii palju kui hetke trenni puudulikkuse pealt anda oli võimalik. "Pole hullu-Me võitleme koos edasi!" ütles treener.

Tänasel mängul oli lisaks Kadri Reinikule ka teine uus või vana jalgpallur, kuidas keegi soovib. Üle pikkade aastate tõmbas taas klubi särgi selga Liset Kuusik. Ka Liset, nagu ka teisipäeval mänginud Elise Ojap oli jalgpallur, kes alustas klubi esimeste tüdrukute treeningutega 2008 aasta septembris. Kohe sama aasta oktoobris sai ta osa ka meie tüdrukute esimesest suurest võidust, kui ta kuulus Lihula Gümnaasiumi 8-9.klasside tütarlaste võistkonda, kes võitis Valtus toimunud Eesti Koolispordi Liidu meistrivõistlustelt pronksmedali.

Lõuna-Lääenmaa JK mängis täna koosseisus: Liset Kuusik, Elise Ojap, Marjana Kuldsaar, Triinu Ojaste, Ann Meriste-White, Karin Mänd, Kadri Tšorni, Kadri Reinik, Regle Kurnim, Anna Luuk, Emma Viktoria Kustov, Siret Põldäär, Eliise Anette Bachaus, Maarja Jalakas.

Järgmine kohtumine on naiskonnal taas koduväljakul. Kolmandal augustil, algusega kell 19.30 mängitakse SK Tünamo naiskonnaga.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019