Nii rõõmustas Lõuna-Läänemaa JK  jalgpallipere Saaremaal 2022 aastal.

Kätte on nagu märkamatult jõudnud teise suvekuu viimane nädal. Terve suvi on senini meie lastele läinud üsna aktiivselt. Ja sellel nädalal on kalender ülitihe! Meie noored sportlased on rajal koguni neljal erineval spordiüritusel. Lapsed saavad osa nii kergejõustiku, kui jalgpalliüritustest. Võistlemas on pisikesed jalgpallurid, kui ka vanema vanuseklassi kergejõustikupoisid. Eesti tüdrukute tipptasemel jalgpalli mängupäeval osaleb taas ka meie klubi jalgpallur. Kindlasti on see väga tore ja suvel sedasi puhkamine tähendab sportlastel just aktiivset tegutsemist ka spordirindel. 

Meie noorsportlaste võistlused sellel nädalal.

¤ 25.juuli Tallinn- Kell 11.45- Eesti Jalgpalli Liidu talenditreeningute mängupäev. Osaleb Lõuna-Läänemaa JK noorjalgpallur Radele Kanter.

¤ 25.juuli Haapsalu- Kell 18.00- Lõuna-Läänemaa JK- JK Kratid U10 Sõpruskohtumine jalgpallis.

¤ 25.juuli Pärnu- Kell 18.45- Pärnumaa Aastajooksu 7.etapp, 5000 meetrit. Jooksevad Sten Martin Viidemaa, Gregor Hendrik Mölder, Taavi Tiidussalu, Henry Kurnim.

¤ 30.juuli-02.august Kuressaare- SAAREMAA CUP- Lõuna-Läänemaa JK U10 vastasteks on FC Otepää, FC Kuressaare, FC Joker Aruküla.

Lõuna-Läänemaa JK mängib koosseisus: Eliisabet, Karl-Sander, Tarvi, Romec, Romet, Mattias, Robert, Rasmus, Marten, Keron, Robben, August, Rannel, Kairon Omar.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019