Lõuna-Läänemaa JK naiskond teenis Rahvaliigas hooaja kolmanda võidu!

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi naiskond pidas Rahvaliiga meistrivõistlustel oma viienda kohtumise. Koduväljakul alistati suureskooriliselt SK Tünamo naiskond-6:0! Mängu kokku võtnud Lõuna-Läänemaa JK jalgpallur Elise Ojap tõi välja just selle, et naiskond vajas suureskoorilist võitu. "Me ei lasknud oma teise minuti kiirest väravast end uinutada ja panime survet aina juurde. Poolaja lõpuks oli edu juba 4:0". Avapoolaja väravad lõid Kadri Reinik ja Anna Luuk mõlemad kahel korral. Teine poolaeg algas naiskonnale pisut uimaselt ja Elise tõi muutusena välja selle, et treener Kristel oli väljaku kõrval väga innustav ja elas kaasa, õpetas ja ütles, et väravaid on veel vaja. Naiskonnal olid mitmed võimalused, kuid kaks korda realiseeriti need alles mängu üsna lõpufaasis. Regle tegi seisuks 5:0 ja Karin otse karistuslöögist 6:0. "Pealtvaatajad kiitsid meid ladusa koostöö eest, saime kiita ka üksteise vahel heast kommunikeerumisest." Elise tõi välja ka väikese miinuse, milleks tema meelest on ehk heade võimaluste mitte ärakasutamine. Siiski võib mänguga ja suureskoorilise võiduga ju rahule jääda. Esimese mängu samade vastaste vahel võitis samuti Lõuna-Läänemaa JK. Kuid Sindi kitsal kunstmuruväljakul jäi seisuks ainult napp 1:0 võit.

Lõuna-Läänemaa JK on endiselt tabeli teisel real, seda nüüd 10 punktiga. Väravatevahe on nüüd 14-7, seega pluss seitse annab hea asetuse ennem viimaseid mänge. 

Lõuna-Läänemaa JK mängis koosseisus: Marjana Kuldsaar, Triinu Ojaste, Ann Meriste-White, Karin Mänd, Kadri Tšorni, Kadri Reinik, Kirsi Kunz, Anna Luuk, Regle Kurnim, Siret Põldäär, Ellise Anette Bachaus, Anni Ratas, Liset Kuusik, Elise Ojap. Treener Kristel Ojaste.

 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019