Võidukas naiskond Maardus.

Lõuna-Läänemaa JK naiskond pidas reedel 11.augustil oma hooaja kuuenda Rahvaliiga kohtumise. Võõrsil mängiti Maardu naiskonnaga, keda kodus oli võidetud. Kohtumise tähtsus oli naistele teada, ollakse ju hooaja lõpus veel suures mängus, ka alagrupi võitjat silmaspidades. Seepärast oli häälestus väga oluline ja naiskond seadis kindlasti eesmärgiks võidu. Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi alates aastast 2009 esindav ja klubi eest üle 200 mängu pidanud Anni Ratas ütles peale kohtumist, et eesmärk- Võit, saavutati, kuid mängupilt ei olnud nõnda hea, kui naiskond soovinuks. Oluline siiski, et võit suudeti Anna kahe tabamuse näol koju tuua. See oli naiskonna hooaja neljandaks võiduks. Anni rõhutas ka seda, et mäng toimus mõõtmetelt väikesel kunstmuruväljakul ja mängu laiali tõmmata oli üsna keeruline, kohe olid vastased jaol ja klaarisid olukorrad. Pall oli mõlemal tiimil alguses rohkem õhus, kui maas, kuid mängu edenedes suutsid meie piigad kunstmuruväljakuga hästi harjuda. Naiskond näitas ka ladusat söödumängu, kuid väravaid rohkem ei löödud. Järgnevaks kaheks mänguks tuleb Anni meelest mänguväljaku laius maksimaalselt ära kasutada ja parandada ka üldist kommunikeerumist. Hetkel on meie naiskond tabelis 13 punktiga teisel kohal.

Nüüd ongi naiskonnal jäänud pidada alagrupi kaks viimast mängu. Need toimuvad 20.augustil Keilas ja 23.augustil kell 18.00 Haapsalu kunstmuruväljakul.

Just Haapsalusse sõidab Lihulast suur fännibuss ja kõik, kes naiskonnale kaasa tahavad tulla elama, on väga oodatud. Selleks palun 20.augustini ennast bussile kirja panna See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefoni 52 30 131. Bussisõit on kõigile tasuta! Fännibussiga sõidab mängule ka naiskond!

Muudame naiskonna võõrsilmängu fännide abiga neile Kodumänguks!

Maardus mängisid: Marjana, Triinu, Ann, Karin, Kirsi, Anna, Liisa Regle, Siret, Anni, Maarja, Elise.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019