Meie jooksukolmik Pärnu Õhtujooksul.

Laupäeval olime taas Pärnus osalemas sealsel Õhtujooksul. Eelmisel aastal oli meie kergejõustikupoistest rivis üks, täna aga koguni kolm jooksupoissi. Kokku läks kell 21.00 3 kilomeetrisele rajale üle 200 jooksusõbra ja see on selle ürituse osalusrekord. Tegemist on eeljooksuga või eelvõistlusega ennem pühapäevast suur Pärnu Kahe Silla Jooksu. Ennem tänast Õhtujooksu toimusid päeval ka lastejooksud ja ka seal oli väga palju osalejaid.

Meie jooksjatest tegi parima etteaste tänavu kõik üheksa Pärnu Aastajooksu etappi võitnud Sten Martin Viidemaa. Ta läbis distantsi ajaga 11.38 ja saavutas U16 grupis väga tubli teise koha. Üldjärjestuses oli ta väga kõrgel 16 real. Esikoha saavutanud U16 poiss oli täna "teiselt planeedilt", ta võitis Steni ligemale minutiga. Taavi Tiidussalu jooksis ajaks 14.43,7 ja saavutas U16 grupis seitsmenda koha. Sellel aastal on väga häid starte teinud U14 sportlane Henry Kurnim. Ka nüüd Õhtujooksul jooksis ta väga hästi ja sai kirja isikliku rekordi, 12.41,9. See andis talle omas vanuseklassis neljanda koha. Kolmandast kohast jäi puudu 12 sekundit. Kokku oli U16 vanuseklassis jooksjaid rajal 10 poissi, U14 klassis aga tervenisti 16.

Meie jooksjad on terve kevad-suve olnud väga tublid ja näidanud häid tulemusi. Nüüd on järgmiseks jooksuvõistluseks neile 16.septembril toimuv Märjamaa Alevijooks.

Tänase jooksu eest suur tänu lapsevanemad Evelin Joa, Maire Tiidussalu ja Merle Kurnim. Suur tänu ka Lääneranna Spordikool.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019