Meie pisikesed pallivõlurid teenisid hooaja kolmanda etapivõidu.

Tallinnas, Maarjamäe kunstmuruväljakul, Tallinna FCI Levadia treeningkeskuses toimus U9 vanusegrupi neljas, ühtlasi ka viimane Eesti noorte meistrivõistluste etapp. Meie lapsed olid ennem seda saanud kahel etapil turniirivõidu ja ühel, kodusel Lihula etapil teise koha. Seega olime mänginud väga krapsakalt ja oleme terve hooaja olnud väga tublid. 

Tänasel etapil mängisime kahe vastasega-Tallinna FCI Levadia ja Kohtla-Järve JK Noova olid tiimid kellega saime maha pidada kaks ringi. Kuna Viljandi JK Tulevik loobus turniirist, siis korraldajad pakkusid võimaluse, et kõik mängivad kõigiga kaks korda läbi. See oli väga tore, sest saime neli väga tublit mängu ja hulganisti mängupraktikat milles kõik lapsed oma oskused kenasti proovile said panna. Meie piskesed pallivõlurid olid taas väga tublid ja saavutasid turniiril esikoha. Saadi kolm võitu ja üks kaotus, ning üheksa punktiga hõivati neljanda etapi esimene koht. Saime taas olla oma plaanides sees, teha nelikute vahetusi ja paaride vahetusi, lisaks ka üksikvahetusi ja lapsed said mängida kõikidel erinevatel positsioonidel. Just selleks on need turniirid väga olulised ja vajalikud ja just siit me õpime.

Esimeses mängus alistasime Tallinna FCI Levadia tulemusega 5:0. Siis alistasime JK Noova, skooriga 7:1. Peale kahte järjest peetud kohtumist saime ühe mängu puhata ja teine ring toimus sama graafiku alusel. Teisest ringist loobus haiguse tõttu väravavaht Rannel ja tegime nii väravas, kui väljakul erinevaid, sellest olukorrast tingitud vahetusi. Teise ringi esimeses mängus olime vist nati unised ja kaotasime Levadiale 2:4. Kuigi mäng oli tegelikult sama krapsakas ja lapsed väga tublid. Ennem turniiri viimast mängu JK Noova vastu ütlesid poisid, et teeme siis turniiri lõpuks ühe vägeva mängu veel ja seda nad ka tegid. Suutsime vastased alistada 5:2 ja sellega kogusime ka kolm võitu, mis tähendas ühtlasi turniirivõitu. Mängisime väga tubli, ühtlaselt hea turniiri, kus kõik lapsed said palju mänguaega.

Tänasel turniiril lõi August 7, Karl-Sander 6, Romel Rio 3, Rannel, Robben ja Roger kõik ühe värava. Veel andsid oma hea mänguga suure panuse tänasesse võitu, Rico, Marten, Ralf, Georg ja Aleks. Kõik lapsed olid väga tublid ja väga tublid olid ka turniiril taas kaasas käinud suur hulk lapsevanemaid.

2023 aasta Eesti noorte meistrivõistlustel kogus Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi kokku 13 võitu ja 2 kaotust. Sellega jagasime oma liigas esimest-teist kohta. Oleme ikka tublid küll. 15 mängu Eesti meistrivõistluste esimesel aastal ja seda 11 erineva vastasega on nendel poistel nüüd kirjas, lisaks suurel hulgal väravaid ja palju uusi kogemusi. Saime mängida Lihulas, Pärnus, Märjamaal, Tallinnas. Neli erinevat kohta riigi esivõistlustel on noorele spordilapsele suur kogemus.

Suur tänu meie toetajatele, kes terve hooaja meid aidanud: COOP Lihula, Kvaliteetaken OÜ, Bussifirma L&L.

Meie Eesti meistrivõistluste aasta lõppeb aga järgmisel pühapäeval, kui samuti Tallinnas lõpetavad oma hooaja U10 vanusegrupi jalgpallurid.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019